menu mobilne

Atrakcje

karta_tatrzanskaVilla Kasper znajduje się w miejscowości Bór - położony jest przy drodze przelotowej na Białkę Tatrzańską, ale łatwo też dojechać do nas przez Szaflary odbijając od Zakopianki.

Lokalizacja Villi Kasper pozwala na dogodne skomunikowanie się z pozostałymi częściami Małopolski. To wielki atut, ponieważ można ją poznać starannie dobierając trasę podróży.

W pobliżu znajdziecie góry, jeziora, ogromne lasy oraz zabytki architektury. W najbliższej okolicy zlokalizowane są 4 parki narodowe (Gorczański, Babiogórski, Pieniński i Tatrzański) oraz rezerwaty przyrody m. in. Bór na Czerwonem, Skałka Rogoźnicka, Przełom Dunajca, a także jezioro czorsztyńskie, czy też spływ przełomem Dunajca.

Villa Kasper to doskonała baza wypadowa do takich miejsc jak: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Zakopane, Nowy Targ, czy też dalej patrząc Kraków, Wieliczka itd. oraz Słowacja. Wprawdzie, nie da się wymienić wszystkich okolicznych atrakcji, staraliśmy się jednak w kilku słowach opisać te ważniejsze.

„Villa Kasper” całe Podhale w zasięgu ręki

do_gory