menu mobilne

Oferta dla firm

Oferta konferencyjna w Villi Kasper to połączenie nowoczesnych przestronnych wnętrz, wspaniałej oferty gastronomicznej z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą, który pomoże Państwu w stworzeniu właściwej oprawy i klimatu dla wydarzenia, jakie chcielibyście z naszym udziałem przygotować.

IMG_7588Sala konferencyjna

Nasza sala konferencyjna pomieści na raz 40 osób. Dla wszystkich uczestników konferencji dostępne jest szybkie łącze internetowe. Ponadto dysponujemy dwoma dużymi telewizorami umożliwiającymi organizację pokazu lub projekcji w dowolnym miejscu oraz przy wykorzystaniu różnorodnego źródła video.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, gdzie zorganizować konferencję, imprezę integracyjną, szkolenie już dziś prosimy wysłać do nas zapytanie, propozycje dodatkowych atrakcji, menu oraz dokładną kalkulację. Dołożymy wszelkich starań, by organizowane spotkanie było dla Państwa i dla nas sukcesem.

restauracja_bor_villa_kasper (1)Usługi gastronomiczne

Oprócz bogatego zaplecza technicznego i wykwalifikowanej obsługi zapewniamy pełen wachlarz usług gastronomicznych. W miesiącach letnich do Państwa dyspozycji będzie ogród zewnętrzny z grillem.

Służymy pomocą w organizacji oraz w trakcie trwania spotkań biznesowych. Nasze wielogodzinne konferencje upływają w atmosferze skupienia i spokoju.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług w niewygórowanych cenach.

do_gory